Kontakt Novavi Stofrådgivningen

Novavi Stofrådgivningen, Vendersgade 4, 1. sal. Telefon: 30593733. Mail: stofraadgivningen@novavi.dk

Alkoholbehandling, Novavi, stofbehandling, forskning

Du er altid velkommen til at kontakte os:

Novavi Stofrådgivningen
Vendergade 4, 1. sal
1363 København K

Telefon: 30593733
Mail: stofraadgivningen@novavi.dk 

 

Isabella Koppel
Daglig leder og visitator
Mail: isabella@novavi.dk
Mobil: 51489979

Silas Houlberg Bengtson
Psykolog
Mail: silas@novavi.dk
Mobil:24440012

Thomas Funk
Psykolog
Mail: thni@novavi.dk
Mobil: 30125474

Kjeld Hansen
Psykoterapeut og socialpædagog
Mail: kjeld@novavi.dk
Mobil:20229166

Jane Gade
Socialrådgiver og misbrugsbehandler
Mail: jane@novavi.dk
Mobil: 40914723

Mette Vestergaard Gylling
Socialrådgiver og misbrugsbehandler
Mail: mette@novavi.dk
Mobil: 21332184

Kim Bahring
Pædagog og udgående misbrugsbehandler
Mail: kim@novavi.dk
Mobil: 21266555

 

Hvis du skal have fat i vores læger, skal du ringe på Novavi Stofrådgivningens hovednummer 30593733.

 

[this div will be converted to an iframe]
×