Medarbejdere

t

Isabella Koppel
Daglig leder og visitator

Mail: isabella@novavi.dk
Mobil: 51489979

 

 

Gry Kielberg
Sekretær
Mail: gry@novavi.dk
Tlf. 30593733

 

 

Henrik Rindom
Speciallæge i psykiatri

 

Silas Houlberg Bengtson
Psykolog
Mail: silas@novavi.dk
Mobil:24440012

 

Thomas Funk
Psykolog
Mail: thni@novavi.dk
Mobil: 30125474

 

Kjeld Hansen
Psykoterapeut og socialpædagog
Mail: kjeld@novavi.dk
Mobil:20229166

 

Jane Gade
Socialrådgiver og misbrugsbehandler
Mail: jane@novavi.dk
Mobil: 40914723

Mette Vestergaard Gylling
Socialrådgiver og misbrugsbehandler
Mail: mette@novavi.dk
Mobil: 21332184

 

Kim Bahring
Pædagog og udgående misbrugsbehandler
Mail: kim@novavi.dk
Mobil: 21266555

 

Thomas Westh
Læge og cand. mag.
Mail: thow@novavi.dk

 

Jonatan Hannibal
Speciallæge i børne- og ungdomsspykiatri

Mail: jonatan@novavi.dk

 

[this div will be converted to an iframe]
×